Vibratör


Otomasyon uygulamalarında iş parçalarının belirlenmiş konumdan, işlem göreceği yerlere sevk edilmelerinde , VİBRA-TEK'in titreşimli besleme üniteleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Çoğunlukla vibratör ismi ile anılan bu üniteler basit yapılı fakat bir o kadarda yararlı görevler yapar.

Vibratörlerde iş parçaları, sevk amaçlarına göre genel olarak helisel ve doğusal olarak iki ana çeşit yörüngene hareket ederler.
vibratör

Şekil 1'de de iş parçalarının dairesel yörüngede hareket ettiği, Şekil 2'de de doğrusal yörüngede hareket ettiği vibratörlere ait basitleştilmiş tanıtım resmi görülmekdir. 50--200 mm/sn aralığında olan besleme hızı vibrasyon değerinin değişimi ile bir potansiyemetre ile ayarlanabilir. vibratör


Firmamız özellikle Şekil 3'te görünen kapak geometrisi Şekil 4'te görünen prizmatik parçalar ve Şekil 5'de görünen civata, perçin geometrilerine yakın parçaların kazanlarını / çanaklarını standartlaştırarak / kalıplaştırarak zaman ve maliyet anlamında birçok çözümler sunar.
vibratör vibratör vibratör

Daha önce yapmış olduğumuz işler için referanslar sayfasını inceleyebilir, aşağıdaki resim ve videolara göz atabilirsiniz.
Vibratör Vibratör Vibratör Vibratör Vibratör Vibratör Vibratör Vibratör Vibratör Vibratör Vibratör
Vibratek Makina San. Tic. Ltd. Şti.
Adres: Yeşilce Mah. Aytekin Sok. No:5 K:2 4.Levent/Kağıthane - İSTANBUL Tel: 0(212) 284 80 11 Fax: 0(212) 280 58 90 Gsm: 0(532) 302 62 41